Спілкуймось толерантно!

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Толерантність… Визначення цього поняття кожен з нас розуміє по-своєму і усвідомлює по-різному. Але все ж таки слово «Толерантність» –  пояснюється , як терплячий. Бути толерантним – це перш за все культурне спілкування з оточуючими , допомога близьким і чужим людям , гарячий відгук на чужий біль , вміння правильно підтримати людину і в радості і в горі , поважати , шанувати і передавати з покоління в покоління звичаї , традиції і навички нашого народу.

Саме цими принципами толерантності керувались працівники Тисменицької районної бібліотеки і працівники тер центру з соціального обслуговування (надання соціальних послуг), коли організували гурток «Гармонія», який уже понад два роки проводить свої засідання при нашій книгозбірні.

Пам’ятайте одне! Почніть з себе і весь ваш життєвий шлях наповниться гармонією , посмішками , яскравим сонцем над головою , щирими враженнями , хорошими відгуками від оточуючих. Спілкуймось толерантно — ось наш заклик до вас , нехай кожен з нас пробудить в себе людські почуття щирості і доброти.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and