Сучасна бібліотека – сучасні послуги.

Завдяки впровадженню новітніх інформаційних технологій бібліотечна галузь досить швидко розвивається й модернізується. Сьогодні вже неможливо уявити сучасну бібліотеку без комп’ютерної техніки, та використовувати її потрібно вміло і оптимально. Організувавши комп’ютерні курси при бібліотеці, бібліотека утверджується як інформаційний посередник і навігатор інформаційних ресурсів.

У співпраці з Тисменицьким районним центром зайнятості, сьогодні, 23 листопада 2018 р., в Тисменицькій районній бібліотеці пройшло чергове заняття з  курсу  комп’ютерної грамотності для початківців. Хочемо зазначити, що на сьогоднішнє зібрання було запрошено представників Тисменицького об’єднаного управління Пенсійного фонду. Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України. Кожному громадянину доцільно періодично перевіряти стан своєї пенсійної справи, отримавши відповіді на такі запитання: «Чи сплачує за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду?», «Чи вірно відображаються мої індивідуальні дані та обліковується моя заробітна плата в органах Пенсійному фонду?», «Який страховий стаж я здобув?».  Після проходження відповідної процедури реєстрації,а саме цьому сьогодні навчали на занятті, коло електронних послуг значно розширюється, громадянам надаються такі  можливості:

– отримання інформації про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку, починаючи з 2000 року (для тих громадян, які працюють чи працювали);

– отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів);

– формування запитів на попередню підготовку документів;

– можливість подачі скарг;

– запис на прийом до фахівців Фонду.

Для закріплення отриманої інформації сьогоднішнього заняття, працівниками Тисменицької районної бібліотеки було виготовлено і роздано інформаційні буклети «Користувачам Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України».

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and