Творчими стежками Юрія Бедзика – українського письменника і драматурга.

Юрію Дмитровичу Бедзику 95! Народився він 25 листопада 1925 р. у м. Харкові в сім`ї відомого українського письменника Д. І. Бедзика. Юрій Бедзик написав понад 40 книг, сценаріїв і п’єс, поставлених у різних театрах. Він автор романів “Альма-матер”, “Полки йдуть на переправу”, “Над планетою – Левіафан”, “Сильний помсти не жадає”, “Кожна хвилина життя”, “Довга дорога на Альпи”, “Честь мені дорожча”, “Розкрилля”, “Гіпсова лялька (Голод)”, “Остання ніч імператора інків”, “Сім таємниць великої війни”, “Берлін, 22 червня”, “Сильний помсти не жадає”, “Любов, президент і парадигма космосу” та ін. Його романи і повісті перекладено англійською, угорською, іспанською, латиською, молдавською, польською, російською, словацькою і французькою мовами.

Він – лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка та літературної премії ім Андрія Головка, заслужений працівник культури України, президент Товариства “Україна – Німеччина”. За його бутність на посаді головного редактора кіностудії ім. Олександра Довженка знято найцікавіші фільми, зокрема “Тіні забутих предків” та “Білий птах з чорною ознакою”.

До уваги користувачів в читальному залі Тисменицької РБ представлено викладку літератури до ювілейної дати Юрія Бедзика. Експозиція презентує творчий доробок і життєвий шлях письменника, а також на виставці представлені окремі твори та збірки художніх творів автора різних років видання.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and