Тепло сердець – солдатам України!

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні величного свята –  Дня святої Покрови Пречистої Богородиці, Дня Українського козацтва і Дня захисника України, в читальному залі Тисменицької центральної міської бібліотеки відбувся діалог за круглим столом «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для людей виборює життя». Модератором діалогу був гість бібліотеки п. Андрій Козінчук, який є військовий психолог, учасник бойових дій, представник проекту «Воїну – гідна праця».

Учасниками круглого столу  були представники органів місцевого самоврядування, воїни АТО , місцеві жителі і користувачі бібліотеки. У 2016 році Тисменицька района бібліотека уже стала тим психологічним мостом, на якому зійшлися ті люди, яким потрібна психологічна підтримка і ті, які вміють професійно знайти підхід і по-справжньому протягнути руку допомоги. Зокрема, це був семінар – тренінг на тему «Основи ефективного спілкування з ветеранами АТО та членами їх сімей», який провів Андрій Козінчук. Про результат і напрацювання, які отримали від тієї зустрічі і поради на день сьогоднішній, радо усі поділилися.

Та найважливіше, що усі ми робимо завжди єдиний і спільний висновок: ми обіцяємо ніколи не забути, якою ціною завойоване мирне життя. Будемо робити все, щоб бути гідними тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення.

P.S. Окремо велике ДЯКУЄМО нашим гостям і друзям Андрію і п. Наталії за зустріч, емоції, поради , спогади і книги! Ми Вас цінуємо і любимо! До зустрічі!

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and