Україна – європейська держава, а кожен у ній – європеєць!

Україна – частина Європи. Сучасна Україна – незалежна держава. Географічно вона розташована в Східній Європі. Україна межує з Білоруссю, Росією, Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Молдовою. На півдні омивається водами Чорного та Азовського морів. Варто зазначити, що в Україні День Європи святкують щорічно кожної третьої суботи травня, а в країнах Європейського Союзу – 9 травня. Прикметно, що Україна – єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається це свято.

Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:

– формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;

– ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;

– популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді;

– залучення населення регіонів України до діяльності, пов’язаної з інтеграцією країни до ЄС.

Сьогодні модно захоплюватися європейськими цінностями, але ми пам`ятаємо Шевченківське «… і свого не цурайтеся». Українці шанують свої національні цінності та ідеали. На сьогоднішній день Україна переживає не найкращі часи, але я маю надію, що скоро в Україні запанує мир і Україна стане справжньою європейською державою. День Європи відзначають протягом двох днів – суботи та неділі – у треті вихідні у травні. Це час для багатьох українців відзначати свою єдність з рештою Європи. У ці дні проходило багато культурних заходів в різних містах України. Цьогоріч День народження Європейського Союзу – 70-ту річницю з дня підписання Шаманської декларації, святкують в онлайн-форматі через пандемію коронавірусу. Ми також хочемо поділитись спогадами , як ми святкували День Європи і пропонуємо Вам Єврокруїз країнами Європи.

Єврокруїз “Нідерланди”

Єврокруїз “Австрія”

Єврокруїз “Данія”

Єврокруїз “Німеччина”

Єврокруїз “Польща”

Єврокруїз “Хорватія”

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас. Пам’ятайте, що Україна – європейська держава, а кожен у ній – європеєць!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and