Українське державотворення: минуле та сьогодення

14 жовтня 2016 року з нагоди святкування Дня захисника України в Народному домі «Просвіта» м. Івано-Франківськ відбулося відкриття виставки архівних документів та фотоматеріалів «Область у державотворчих процесах», присвячена 25-річчю незалежності України.

Експозицію Тисменицького району представляли кандидат політичних наук, головний спеціаліст відділу освіти Тисменицької РДА Андрій Татарин та бібліограф Тисменицької районної бібліотеки Наталія Стефінко.

У рамках виставки представники районів та міст обласного значення запропонували відвідувачам виставки світлини та документалістику, зібрані впродовж 25-річчя незалежності України у населених пунктах області, які відображають процеси українського державотворення ХХ століття.

Довідково

Експозиція унікальних матеріалів проведена за дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука. Участь у заході взяли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, а також активна громадськість Прикарпаття.

Як передбачається, виставка стане традиційною і відбуватиметься щороку. Отож, покладено початок збору цікавих історико-краєзнавчих матеріалів, які необхідно зберегти для майбутніх поколінь українських патріотів.

Андрій Татарин

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and