Хочете бути щасливими? Будьте!

20 березня у світі святкують День щастя. Це свято молоде – йому лише 4 роки.

Міжнародний День Щастя (International Day of Happiness) — святкується щороку 20 березня. Проголошено ООН 28 червня 2012 року.

Резолюцією 66/281 на 118-му пленарному засіданні ООН визнала актуальність щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями та запропонувала всім державам-членам ООН, міжнародним та регіональним організаціям, а також громадянське суспільство застосовувати більш комплексний, справедливий і збалансованний підхід до економічного зростання, який сприяє викоріненню бідності, сталому розвитку та забезпеченню щастя і благополуччя всіх народ.

У рейтингу щасливих країн Україна, на жаль, пасе задніх. Цього року опустилась аж на 123 місце – між африканськими Кенією та Ганою.

Люди нещасливі через відсутність грошей та нестабільність, кажуть психологи. Але головна проблема – це негативне сприйняття світу. Люди зосереджуються на матеріальному і забувають про прості приємні речі ,які нас оточують.

Якщо рівень позитиву на нулі – психологи радять зайнятися справою, яка вам подобається. Наприклад, танцями, малюванням чи грою на музичних інструментах. Адже хороші емоції ховаються в простих речах. А можна спробувати застосувати поради Ренді Тейран, яка заснувала проект «Щастя».  На її думку, щоб відчувати себе щасливим, потрібно:

1) Проводити час зі щасливими людьми — науково доведено, що щастя заразливе;

2) Виділяти час на добрі справи;

3) Застосовувати «техніку подяки», про яку ви напевно читали в книжці про Полліанну. Щовечора записуйте як мінімум 3 подяки за те, що трапилося протягом дня;

4) Коли відбувається щось погане, кожен сам обирає, як до цього ставитися. Як до краху всього життя, як до прикрої дрібниці, про яку через рік не згадаєш, як до уроку, засвоївши який, можна підстрахуватися від куди більших неприємностей і т. д.;

5) Прислухатися до себе. Коли відчуваєш щастя, потрібно постаратися прислухатися до себе, своїм думкам, своєму тілу. Запам’ятати цей стан і потім в медитаціях намагатися відтворити його.

Памятайте, кожен коваль свого щастя. Хочете бути щасливими? Будьте!

Використані інтернет ресурси.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and