Хто не знає своєї історії, той не вартий свого майбутнього!

Тисменицька районна бібліотека започаткувала у цьому році проект «Нас об’єднує любов до України». Мета його полягає в проведенні ряду патріотичних зустрічей до історичних дат, на які багатий 2018рік.

В рамках проекту працює історичний клуб, який очолює кандидат політичних наук, краєзнавець, головний спеціаліст відділу освіти і наш добрий товариш – Андрій Татарин . Хочемо зазначити, що вже відбулись два засідання історичного клубу: історична година під назвою «Сила нації – в її єдності», присвячена 99 – ій річниці Дня Соборності України та патріотична година «Під Крутами розум і нації цвіт, хто за цей злочин дасть нам отвіт?», до 100-річчя битви під Крутами. Сьогодні, 27 березня, пройшло третє засідання клубу,темою якого була «Світочі Русі-України Ярослав Мудрий та Володимир Мономах». Зустріч пройшла у форматі доповіді , обговорень та доповнень. Треба сказати, що на зібрання запрошуються представники державної служби, керівники управлінського апарату, місцева інтелігенція, освітяни, працівники та користувачі бібліотеки. Впевнені, що робимо добру справу, адже як сказав відомий в Україні вчений-правознавець, професор
В. Кульчицький: «Хто не знає своєї історії, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не гідний пошани».

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and