ХІV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA в Тисмениці.

У жовтні 2017р. стартував ХІV Мандрівний міжнародний фестиваль  документального кіно Docudays UA про права людини. Цьогоріч  пропонується насичена програма фільмів, що порушують питання спільні як для України, так і всього світу. Серед них сьогодні і ми жителі м.Тисмениця.

У Івано-Франківській області організаторами проведення ХІV Мандрівного Docudays UA  є ГО «ПСТ «ГРІМ» Голова Свідрак Ярослав, а регіональним координатором є  Назар Маслій. Приємною несподіванкою для нас було і те, що з подарунком завітали до нас гості, а це звичайно книги, які обов’язково знайдуть своїх читачів.

Цьогоріч  пропонується насичена програма фільмів, що порушують питання спільні як для України, так і всього світу.

В окрему категорію для показів виведено фільм  «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова» (режисер Аскольд Куров) присвячений історії судового процесу над українським режисером, незаконно ув’язненим у Росії. Сьогодні, 27 грудня в читальному залі Тисменицької РБ до уваги користувачів, жителів міста пройшла демонстрація даного фільму.

Хочемо відмітити, що  учасниками перегляду були представники:

Тисменицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Тисменицького району, головний спеціаліст Тисменицького районного відділу освіти, кандидат політичних наук Андрій Татарин , ТРО „Тисмениця” на чолі з директором – Марією Малощак, користувачі і працівники бібліотеки. По завершенню перегляду відбулося невеличке обговорення.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and