Четвертий день курсів

Про облік та списання бібліотечних фондів,  стратегію  їх формування у сучасних умовах, організацію роботи інтернет-центру та основні вимоги до WEB – сайтів – це ті питання , які порушувались в четвертий день курсів.

І консультація «Основні критерії та технології вивчення та збереження документ них ресурсів бібліотечних закладів» Сабадиш Л. І. – завідувач відділом обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. І. Франка;

ІІ консультація «Основні вимоги до WEB – сайтів та організація роботи інтернет-центру» Люба О.В. – завідувач  центром електронних засобів інформації обласної універсальної наукової  бібліотеки ім. І.Франка;

ІІІ консультація «Публічні бібліотеки в контексті соціокультурного простору регіону» Джус Н. В. – завідувач відділом загального читального залу обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. І. Франка.

А  так, як четвертий день курсів припав на Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва і День української писемності та мови, працівниками Тисменицької РБ для усіх слухачів курсів було організовано творчу зустріч з поетом  Володимиром  Присяжнюком, уродженцем Тисменицького району. Автор презентував свою уже другу збірку поезій “У середмісті моєї пам’яті”. Гарним доповненням зустрічі були музичні дарунки від вокального тріо “Калинове намисто”.

   

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and