Шлях, освячений книгою!

Сьогодні, 22 вересня, в читальному залі Тисменицької центральної міської бібліотека відбулася краєзнавча імпреза «Шлях, освячений книгою», присвячена 90-річчю від дня народження нашого земляка, уродженця с. Тязів, українського поета, члена НСПУ і голови Івано-Франківської обласної організації СРПУ та НСПУ, члена Спілки журналістів УРСР – Ярослава Юрійовича Дорошенка. Захід зібрав дійсно тих, хто любить , цінує і пропагує українське слово. Зокрема, це п. Людмила Бабій – директор ОУНБ ім.. Франка, до речі ініціатор зустрічі, п. Ганна Дорошенко – українська поетеса, педагог і дружина поета, бібліотекарі бібліотек-філій Тисменицької міської ради. Приємно, що на зустріч відгукнулися і міська влада, представником від якої була п. Марія Глова – секретар виконавчого комітету Тисменицької міської ради.

Ярослав Дорошенко цієї золотої осінньої пори зустрів би своє 90-ти річчя. Хоча його не має з нами уже понад 14 років, він продовжує жити у пам’яті своїх поціновувачів завдяки своїм сонетам, завдяки дружині, яка поділилася своїми теплими спогадами про нелегке, але цікаве життя Ярослава Юрійовича. З приємністю хочеться ще додати, що кожна  бібліотека-філія зокрема , отримала в подарунок книги Ярослава Дорошенка, а також книги його товариша по перу Петра Осадчука, також уродженця Івано-Франківщини.

Усім сподобалось те, що панувала така невимушена атмосфера, в якій було дуже і дуже легко. Дякуємо усім та до  нових зустрічей!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and