Як ми переймали досвід у наших польських колег…

З 19 по 24 червня директорТисменицької ЦБС Ірина Мельник, на запрошення колег,   була у складі делегації Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка з робочим візитом  до Опольського воєводства. І це, мабуть, не випадково. Адже у нас в бібліотеці відкрито пункт європейської інформації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся», а обмін досвіду в роботі наших найближчих сусідів, для нас є дуже важливим і корисним.

За час перебування відвідали Опольську публічну біліотеку ім. Е. Смолки, міську бібліотеку ім. Івана Павла ІІ, Австрійську,  Іноземну, Університет, Музей польської пісні, Гмінну , публічну  бібліотеку в Мурові, філію Загвіздя,  гмінну  бібліотеку у Рудниках,  відвідали  відділ рідкісних видань в замку Рогово.  Відвідали бібліотеку під атлантами м. Валбжиха,  взяли  участь у «Дні бібліотекаря» в Рогово Опольському ( пікнік в парку). Бібліотеки вразили всіх професійним, креативним та творчим підходом до роботи. Побачили надзвичайно красиві духовні святині воєводства, замки(замок в Рогово, Замок Grodno, штольні Walim , KSIAZ, замок і парк у Мошна, Княжий замок), парк юркського періоду  (Красейов – парк еволюції , парк науки і розваги) та інше…

Щиро дякуємо  п.Тадеушу Хробаку, директору Опольської  публічної  біліотеки ім. Е. Смолки, за запрошення та теплий прийом, а також працівникам бібліотек за співпрацю та гостинність. Окрема подяка директору обласної бібліотеки ім. І. Франка Людмилі Бабій  за надану можливість бути учасницею такої потрібної і чудової поїздки!!!

P.S. Як приємно  повернутись додому з подарунками!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and