Європейський тиждень місцевої демократії в бібліотеці

Тисменицька районна бібліотека  приєдналась до відзначення  Європейського тижня місцевої демократії.  Для користувачів книгозбірні  в читальному залі представлено тематичну  полицю «Європейська інтеграція: крок за кроком» . Протягом тижня проводилось  бліц опитування «Демократія –це…», а  також, 13 жовтня 2017р., в читальному залі районної бібліотеки відбулася зустріч за круглим столом  з представниками органів місцевого самоврядування, темою  якої була „Місцеве самоврядування – основна форма здійснення демократії на місцевому рівні”.

Нашими гостями були: спеціалісти І категорії Тисменицької міської ради Романчук Олександра та Харків Христина , спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку і звітності Підлуська Ірина. Порушувались питання різного характеру, адже самоврядування тісно пов’язане з демократією,і  не є простою його частиною. Воно є суспільним, а не державним явищем.

Хочемо зазначити, що «Європейський тиждень місцевої демократії» – політична ініціатива Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії. Перший «Європейський тиждень місцевої демократії» в Україні було проведено 15-22 жовтня 2007 року. У більшості регіонів було успішно впроваджено ряд заходів, які сприяли залученню громадян, молоді до справ місцевого самоврядування та кращому усвідомленню ними європейського вектора розвитку нашої країни.

  

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and