Інтернет- це частина твого життя, зроби його безпечним!

Наприкінці XX та початку XXI ст. особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше нам потрібно володіти швидкими й точними даними про предмет діяльності. Причому своєчасність отримання потрібної інформації стає надзвичайно важливою. У цей час найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет.

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) .Цьогоріч захід відбувається під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» темою і  метою якого є підвищити освіченість дітей і молоді з питань безпечного використання цифрових технологій, створення кращого Інтернету для всіх загалом. Сьогодні, 9 лютого, працівниками центральної Тисменицької бібліотеки для дітей  для працівників і користувачів Тисменицької міської централізованої бібліотечної системи зоорганізовано онлайн тренінг «Безпека в інтернеті».

Як запобігти всім тим негативним явищам та небезпекам, які очікують в Інтернеті, як правильно вести себе та безпечно користуватися сучасними інтернеттехнологіями , надав онлайн консультацію провідний спеціаліст, системний адміністратор Тисменицької міської ради Любомир Павлишин.

Дякуємо усім працівникам Тисменицької МЦБС і їхнім користувачам, які долучились до онлайн тренінгу. До нових цікавих онлайн зустрічей!

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and