За Гідність і Свободу!

У ці дні країна відзначає  четверту річницю Євромайдану, який започаткував Революцію гідності.

 

 

DSC_0348

DSC_0398

Вперше слово «Євромайдан» з’явилося 21 листопада у соціальній мережі. Саме 21 листопада, одразу після того, як уряд Азарова-Януковича  оприлюднив рішення щодо призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію України з ЄС, в соціальних мережах почали поширюватися заклики до людей вийти на акції протесту. Саме тоді, у перший день протесту, народилося гасло «Україна – це Європа!». Шанс на зміни нам дістався дорогою ціною, ціною людських жертв, ціною втрати частини території. Ми вигнали прогнилу корумповану владу, але  пустили на свою землю війну. Звичайно, не з нашої вини нині творяться ті жахіття на Донбасі, але саме нам з цим жити і боротися за нашу свободу. Зараз конче треба зламати хребет цій зашкарублій, вкрай корумпованій системі. І тут кожен повинен почати з себе. Якщо хочемо європейського благополуччя, європейського рівня життя, то маємо жити і працювати як європейці: віддавати державі більше, ніж брати та вимагати з неї. І щодня пам’ятати про тих, хто віддав своє життя за кращу Україну — за таку Україну, про яку усі ми мріємо…

21 листопада у м. Тисмениця відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Свято встановлено відповідно до однойменного Указу Президента № 872 від 13 листопада 2014 року. З нагоди четвертої річниці Євромайдану ,в Тисменицькій районній бібліотеці до уваги користувачів представлено тематичну викладку літератури «За  Гідність і Свободу!»

Нам дано шанс змінити Україну, а відтак і себе, і своє майбутнє. Шанс вибороти право жити у гідній, справедливій країні!

Використано інтернет-ресурс: http://ridna.ua/2014/11/revolyutsiya-hidnosti-zminyla-krajinu-i-kozhnoho-z-nas/

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and