За для щастя й усмішки дитини!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей –  свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Працівники Тисменицької РБ провели справжнє свято для своїх маленьких користувачів. В скверику біля книгозбірні, для малечі організували декілька локацій: презентували викладку літератури «Книга! Літо! Драйв!», фотозону «Веселкова галерея», малюнки на асфальті «Дитяча країна мрій», конкурси-вікторини  «Хто знає найбільше ввічливих слів» ,  « Лабіринтами щасливого дитинства» ,музичну руханку  «Радість дзвінкого дитинства» . Хочемо подякувати нашим друзям і колегам, працівникам Тисменицького відділу культури та цетру культури і дозвілля «Відродження», які допомогли нам провести це свято для наших маленьких користувачів, а також працівникам ДНЗ «Сонечко», які завжди радо співпрацюють.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and