Літературна вітальня

Сьогодні, 26 лютого,  в черговий раз у нашому затишному читальному залі ми зустрічали гостей. Творчі  особистості, імена яких добре відомі на Прикарпатті і не тільки…. До нас в гості завітали:

Світлана Бреславська (Бреславська-Кемінь)- голова обласної організації Національної спілки письменників України , поетеса, новелістка, перекладачка з польської, лауреатка міської премії імені Івана Франка 2016 року в номінації «Поезія» та Марія Микицей –  письменниця, журналістка, представниця “станіславського феномену”, лауреатка Івано – Франківської міської премії імені Івана Франка. Це вже друга зустріч майстринь літературного слова з бібліотекарями Тисменицької ЦБС. Перше знайомство відбулося у 2016 році і залишило теплі і позитивні спогади  в кожного з  учасників. Сьогодні говорили про авторський стиль, про світосприйняття, про написане і те, що ще пишеться, смакували поетичними та фрагментами прозових творів з уст авторок.  Усі ми  відчули непідробну приємність на душі та насолоду від приємного спілкування.

Дякуємо пані Світлані і пані Марії, що відкрили для нас свій літературний світ, наповнений  такою ж непідробною легкістю, мрійливістю, щирістю, любов’ю. Бажаємо Вам  натхнення, бо впевнені, що кожна наступна, як і попередні збірочки чи книги, знайдуть свого шанувальника та поціновувача. До нових зустрічей!

 

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and