Презентація книги “Як Русь слідами Данила ходила”

1448877483_Szeptyckyj_obkladunkaСьогодні в Тисменицькій районній бібліотеці, для працівників Тисменицької бібліотечної системи,  відбулася зустріч з представниками видавництва “Апостол”, які пердставили книгу “Як Русь слідами Данила ходила. Спогади про паломництво до Святої Землі під проводом Митрополита Андрея Шептицького”. Серед гостей були директор видавництва “Апостол” Іван  Миколайович  Осадчук, керівник відділу розповсюдження Оксана Шаєхова, директор центру духовного розвитку Надія Стасюк і журналіст районної газети “Вперед”, яка виступила коректором даної книги – Вероніка Заник.

Це прекрасна книга спогадів про паломництво, яке з 5 по 28 вересня 1906 р. здійснилося під проводом Митрополита Андрея Шептицького на борту австрійського пароплава «Тіроль». Упорядкована вона о. Юліаном Дзеровичем. Книга була видана з багатьма ілюстраціями, історичними, археологічними та всякими іншими коментарями у Жовкві 1907 р. і давно вже стала бібліографічною рідкістю.

Вона покликана запалити людей відвідати святу землю. Щоб вони не просто прочитали книжку, а захотіли самі спробувати. Можливо після цього хтось захоче написати власну розповідь про своє паломництво, так би мовити, на сучасний лад.

MT-ZUId5QsY681KWE6OQVU

FBQehb3K5-g

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and