Премудросте земна, бібліотеко! Віват тобі, хранителько свята! До тебе йдуть із близька, і здалека, Щоб почерпнуть від тебе лиш добра.

Сьогодні, 22 серпня , працівники Тисменицької ЦБС приймали делегацію польських колег з  Опольського воєводства, очолювану директором воєводсьокої публічної бібліотеки м. Ополє Тадеушем Хробаком. Нагадаємо, що з 19 по 24 червня директор Тисменицької ЦБС Ірина Мельник, на запрошення колег,  була у складі делегації Івано-Франківської ОУНБ ім. І. Франка з робочим візитом  до Опольського воєводства.

Приємно, що підтримати нас у прийомі закордонної делегації радо відгукнулися представники районної влади: заступник голови Тисменицької  райдержадміністрації Степан Мандибур та заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин , начальник відділу культури п. Олександра Стефінко, КП ТРО «Тисмениця». Цього року минає 15 років співпраці між м. Тисмениця та м. Рацібож і м. Стшельце-Опольське. З цього приводу, у виставковому залі районного відділу культури, представлено виставку дитячих малюнків юних польських художників, яку мали можливість оглянути наші гості.

 

В Тисменицькій РБ до уваги гостей було представлено тематичну експозицію матеріалів про партнерські стосунки між м. Тисменицею та м. Рацібож і м. Стшельце-Опольське.

Вдалось поспілкуватись і з міським головою п. Степаном Свораком та нашим партнером, директором ДІЛ «Сузір’я», постійним користувачем і просто хорошим товаришем бібліотеки п. Богданом Нагорняком.

Цікаву і змістовну екскурсію в музею нашого міста для наших гостей провела п. Лілія Лишега.

Ще гості відвідали бібліотеку-філіал с. Ямниця та бібліотеку-філіал с.Чорнолізці, де мали можливість також поспілкуватися з представниками сільських рад: п. Миколою Зелінським та п. Антоном Збіглеєм. Обидві сторони ділились професійним досвідом, а також порушувались питання про ОТГ, адже наші гості вже мають досвід у цьому.

Світлина від Іванни Салій.

Ця зустріч, дійсно, є дуже важливою для нас, для розгортання  українсько-польської співпраці бібліотек і бібліотекарів. Вважаємо, що від такого спілкування і наші гості, і ми отримали  безцінний досвід бібліотечної роботи, обмінялися думками, обговорили багато актуальних професійних питань і просто потоваришували та поділилися  позитивними емоціями.

Використані фото взято із сайтів : http://tsm.if.gov.ua ;  www.facebook.com/bogdan.bogdannagornjak

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and