Свято поезії і музики на День Святого Валентина!

Сьогодні , 14 лютого, в такий чудовий день – День закоханих ,черговий раз у нашому затишному читальному залі ми зустрічали гостей.  Наш гість  народився у с. Черніїв Тисменицького р-ну. Це  письменник і поет Володимир Присяжнюк. Творча особистість, ім’я  якого вже добре відоме на Прикарпатті і не тільки. Поетичною творчістю почав займатись у шкільному віці. Неодноразовий учасник Всеукраїнських зльотів творчої молоді. Закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педінституту імені    В. Стефаника. Працював на посадах вчителя, заступника директора школи.

Володимир Присяжнюк  завітав до нас на зустріч зі своєю першою поетичною ластівкою під назвою «Тобі сюди, Алісо!».  Власне, це збірка поетичних пародій на поезії відомих і не дуже українських авторів. Це якісний гумор, добрий як за сутністю, так і за рівнем. Це в жодному разі не злісний стьоб, або щось на це подібне.
Варто відзначити, що збірка побачила світ через короткий час після того, як в Україні пародію узаконили ,як творчий жанр і зняли усі застереження щодо такого, інколи прямо скажемо, ризикованого виду творчості.

Хочемо відмітити, що на презентації були також присутні:

міський голова та колишній вчитель нашого автора п. Степан Сворак,

вчитель Тисменицької спеціалізованої школи і керівник дитячої інформаційної ліги «Сузір’я» Богдан Нагорняк зі своїм юним журналістом,

тріо бандуристок сім’ї Вічаренко ,представники телерадіоорганізації «Тисмениця», наші партнери з Тисменицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Тисменицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді , бібліотекарі РБ та бібліотек-філіалів району і звичайно наші користувачі.

Ми полинули у чудовий світ, у якому поезія і музика сплели нев’янучий вінок любові. Приємним і несподіваним подарунком було виконання Зоряною Валіхновською пісні, на власно написану музику до вірша п. Володимира. А після виступу Богдана Нагорняка, ми впевнені, що скоро, мабуть, з’явиться ще не одна пісня на слова Володимира Присяжнюка.

Хочемо ще сказати, що жоден учасник сьогоднішньої зустрічі не залишився без подарунка. Усі отримали валентинки (закладки для книжок у формі сердечок), які власноруч виготовили  працівники РБ. Також усі мали можливість придбати книжку автора з його автографом.

 

Ось у такій теплій і затишній атмосфері ми відкривали для себе ще одну творчу особистість – Володимира Присяжнюка. Почули з вуст автора, як гаряче б’ється люд­ське серце в поезії, який біль, яке страждання, яку ніжність, яке щастя може передати поетичне слово.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and