Чисте довкілля – наше здоров’я, а отже – наша мета!

День навколишнього середовища , День довкілля, день Матері- Землі – це свята чистої Води, Землі й Повітря, які мають на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Працівники Тисменицької центральної міської бібліотеки та бібліотеки для дітей у співпраці з Тисменицьким

 комунальний закладом  дошкільної освіти “Сонечко” групами  “Колосок” та “Бджілка” вихователі Теличкан М.П. і Гринчук В.В.,школою мистецтв ім.. Йова Княгиницького, зокрема викладачем відділу образотворчого мистецтва п. Надією Теличкан, зоорганізували виставку дитячих робіт «Душею прихилімось до природи», яку усі охочі можуть переглянути в бібліотеці. Почати можна з малого, поступово переходячи до більш серйозних кроків, і внести свій внесок у в спільну справу – захисту навколишнього середовища.

Сортуйте сміття, ходіть за покупками з еко-торбинками, не використовуйте одноразове, здавайте макулатуру – це той мінімум практичних порад на кожен день, як бути дружнім до довкілля. Почніть з себе! Махатма Ганді сказав: «Якщо ти хочеш змін в майбутньому – стань цією зміною в сьогоденні».

Ми можемо жити в злагоді з природою, і повинні захистити нашу планету – наш спільний дім!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and