День Безпечного Інтернету

На другий день другого тижня другого місяця щорічно відзначається День Безпечного Інтернету. День Безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо, дітьми та молоддю. Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та приймають участь у різних заходах заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.

Сьогодні в Тисменицькій районній бібліотеці для дітей відбувся виховний захід “Урок інтернет-безпеки”, який провела Марта Савчук інженер-програміст районної бібліотеки.

Створюючи кращий Інтернет, тема Дня спрямована на заохочування людей відігравати їх роль у створенні й освоюванні позитивних можливостей, що існують онлайн, надаючи їм знання, навички та підтримку, яка їм необхідна для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.

Ми сподіваємось, що Ви приєднаєтесь до нас та підтримаєте День безпечного Інтернету у вівторок 9 лютого 2016 – й надалі – відіграватимете свою роль, допомагаючи створити кращий Інтернет!

ImSGPczrf6Q

2vfngva-o-s

f8jjw0axvvs

yv64urizu7e

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and