27 серпня – 165 років від дня народження Франка!

«…У важкі часи безправ’я і темряви він був для Західної України і університетом, і енциклопедією, і академією наук, і народним, не затвердженим ніякою монаршою ласкою міністром культури та освіти…» . Саме так, про нашого Великого Каменяра, найвизначнішого письменника пошевченківської доби, глибокого мислителя Івана Франка писав Павло Тичина.

Сьогодні, 27 серпня, ми вшановуємо 165-річчя з дня народження цього  Великого сина України, її духовного пророка, титана думки і праці – Івана Яковича Франка. Працівники Тисменицької

центральної міської бібліотеки і бібліотеки для дітей вшанували  генія українського слова. Для користувачів бібліотеки представлено розгорнуту книжкову виставку «Під Франковою зорею», а біля пам’ятника Великого Каменяра організували Франкові читання, на яких самі ж таки бібліотекарі , декламували вірші і співали пісні на слова Франка. Завершити б хотілося словами  Івана Яковича «Література — се найвищий вицвіт людської цивілізації, найкраще її мірило». Тому читайте і все у Вас буде добре!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and