60 хвилин з Володимиром Яворівським…

Бібліотеки повинні бути живими… Саме ці слова ми досить часто  маємо на слуху. Жити вони мають не тільки користувачами, але й гостями. Це  зустрічі з цікавими людьми, незалежно від роду їх діяльності . Та коли до нас приходять творчі особистості, які мають відношення до літератури, для нас, бібліотекарів і користувачів – це подвійне свято. Цьогорічна осінь для нас і справді щедра на подібні зустрічі. Ми радіємо з того, що список почесних гостей нашої  районної бібліотеки – книжкової вітальні, до якої завжди спішать небайдужі до українського слова, поповнився ще одним відомим та цікавим іменем.

Це – Володимир Олександрович Яворівський, український письменник, громадсько-політичний діяч, борець за незалежність України у ХХ сторіччі, член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Йому Господь Бог подарував активне, багате і цікаве життя. Талант служити людям, помножений на щиру синівську любов до землі, рідного краю, на величезне бажання робити безкорисливе добро, став запорукою його життєвого успіху.

У нашого гостя є публіцистична авторська радіопередача «20 хвилин з Володимиром Яворівським» . Наша зустріч тривала довше, понад  60 хвилин, та пройшла, як мить, залишивши  в серцях присутніх тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and