8 травня – День пам’яті та примирення.

В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Нове свято ,святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення, встановлене задля вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих.

Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо. В читальному залі Тисменицької РБ відбулась історична година «Ми пам’ятаємо й шануємо». На зустрічі були присутні  представники державної служби, керівники управлінського апарату, місцева інтелігенція,ТРО «Тисмениця», працівники та користувачі бібліотеки. Доповідь «Друга світова війна. Тисменицький вимір» підготував кандидат політичних наук, краєзнавець, головний спеціаліст відділу освіти – Андрій Татарин .

8 Травня – день пам’яті і скорботи. Вклонімося усім полеглим, схилимо голови в журбі й задумі. Покладімо квіти до могил, в молитві пом’янімо всіх,  хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to Top WordPress Themes, Premium WordPress Themes and